VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

14. - 17. ŘÍJNA 10:00 - 18:00


VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ S NUTRIČNÍ SPECIALISTKOU

  • Kdy? 14. - 17. října 10:00 - 18:00
  • Délka služby: 45 minut
  • Obsahem je konzultace, včetně vážení a měření dle preferencí zákazníka.

Nutriční specialistka Helena Takačová představí své služby a nabídne konzultace zákazníkům Centra Černý Most. Podle očekávání a preferencí jednotlivých zájemců dokáže Helena poradit s vyvážením běžné stravy a sestavením zdravého jídelníčku.NÁKUPY S NAŠÍ NUTRIČNÍ SPECIALISTKOU HELENOU

DM DROGERIE

Vyzkoušejte bio produkty v dm drogerii v Centru Černý Most. Doporučujeme vyzkoušet těstoviny z červené čočky (perfektní zdroj bílkovin), pomazánky z červené čočky či cizrny a pro zdravé mlsání sušené ovoce. Objevili jsme zde také šťávu z kysaného zelí a chipsy vyrobené z cizrny (mají o polovinu méně soli, než běžné bramborové chipsy). A jaké jsou přednosti produktů dmBio? Máte jistotu, že v dmBio jsou obsažené jen ty správné přísady pocházející z ekologického zemědělství, které jsou pro vás vybrané s láskou a pečlivostí. Neustále se rozšiřuje nabídka potravin vhodných při intolerancích (např. bezlepková dieta). Dbá se na to, aby produkty vyráběli jen ti nejvhodnější a osvědčení dodavatelé. Kromě toho jsou všichni výrobci pro dmBio certifikovaní IFS Food. 


RODINNÁ FARMA

Navštivte prodejnu Rodinná farma v Centru Černý Most, kde najdete kvalitní potraviny od farmářů a malých výrobců. Doporučujeme vyzkoušet například krůtí šunku s nízkým obsahem soli (1,9 g soli), kuřecí prso na másle (1,4 g soli), nebo krůtí tlačenku (s obsahem pouze 1,2 g soli). Dále doporučujeme vyzkoušet vitamínovou bombu v podobě maďarského kysaného zelí (mléčné kvašení, vitamín C, probiotika). Při nákupu doporučujeme sledovat obsah masa (ideálně 90 - 95 %).